Jmenuji se Eva Tomšů. Jsem kosmetička, maderoterapistka a masérka. Mám zasvěcení do Reiki, Andělského Reiki, Imara Reiki a Shambaly. Proto ve své praxi využívám i léčení pomocí těchto energií.

Rovněž provádím léčení skrze vyšší já (LSVJ).

Poměrně dlouhou dobu jsem hledala něco (práci), co by mě opravdu bavilo. Po narození druhého dítěte přišly zdravotní problémy, díky kterým jsem se rozhodla svůj život od základu změnit. Začala jsem se zajímat o zdravou stravu. Nejdříve samostudiem, kdy jsem četla spousty knih a sledovala rozhovory s výživovými terapeuty a následně jsem si udělala kurz výživového specialisty. Ruku v ruce s tím šly nejrůznější detoxikační kůry.

Kromě toho, že jsem zhubla 18 kg, zažila jsem ohromný psychický výstřel, v dobrém slova smyslu. Očistou těla a zdravou stravou se má psychika zlepšila o 100%. Začala jsem se zajímat o duchovno a přišlo zasvěcení do čtyřech typů energií a absolvování kurzů LSVJ. Můj život se naprosto změnil a já jsem začala mít potřebu všechny své nové vědomosti předávat dál a pomáhat tak druhým v dosažení kvalitnějšího života ve zdravém těle se spokojenou duší. Vrátila jsem se k práci kosmetičky a dodělala si kurz madero terapie a rekvalifikační masérský kurz.

Teď jsem schopna toto vše propojit a nabídnout tak svým klientům něco víc….

Eva Harmonete

Kombinuji terapii těla i duše.

Tělo hýčkám prostřednictvím kosmetiky, madero terapie a masáží. Mám vědomosti v oblasti výživy a obecného fungování těla, které předávám svým klientům, aby znalostmi mohli podpořit samoléčebné procesy těla. Jsem poradcem pro Just a Nahrin, Zinzino a Harmonelo, jejichž produkty využívám pro komplexní péči o tělo klientů a řešení zdravotních problémů.

Pomocí LSVJ dokáži čistit bloky, programy, negativní energie či traumata z tohoto i minulých životů, které si nese duše a mohou stát za zdravotními nebo psychickými problémy…

Líbí se vám můj holistický přístup? Objednejte se a poznejte mě a mou práci osobně.

Certifikáty