Jmenuji se Eva Tomšů, jsem výživový poradce, ale také se věnuji esoterice.

Mám zasvěcení do Reiki, Andělského Reiki, Imara Reiki a Shambaly.

Rovněž provádím léčení skrze vyšší já (LSVJ).

Poměrně dlouhou dobu jsem hledala něco (práci), co by mě opravdu bavilo. Po narození druhého dítěte přišly zdravotní problémy, díky kterým jsem se rozhodla svůj život od základu změnit. Začala jsem se zajímat o zdravou stravu. Nejdříve samostudiem, kdy jsem četla spousty knih a sledovala rozhovory s výživovými terapeuty a následně jsem si udělala kurz výživového specialisty. Ruku v ruce s tím šly nejrůznější detoxikační kůry.

Kromě toho, že jsem zhubla 18 kg, zažila jsem ohromný psychický výstřel, v dobrém slova smyslu. Očistou těla a zdravou stravou se má psychika zlepšila o 100%. Začala jsem se zajímat o duchovno a přišlo zasvěcení do čtyřech typů energií a absolvování kurzů LSVJ. Můj život se naprosto změnil a já jsem začala mít potřebu všechny své nové vědomosti předávat dál a pomáhat tak druhým v dosažení kvalitnějšího života ve zdravém těle se spokojenou duší.

Eva Harmonete

Kombinuji terapii těla i duše. Kromě vědomostí z oblasti výživy, využívám i informací nabitých v oblasti čínské medicíny, zohledňuji cirkadiánní rytmy těla a pomocí LSVJ dokáži čistit bloky z tohoto i minulých životů, které mohou stát za zdravotními nebo psychickými problémy..

Certifikáty